Özpolatoğlu Marketçilik, Manisa’da 14, Akhisar’da 2 mağaza olmak üzere toplam 16 mağaza ile bölgenin en seçkin kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Özpolatoğlu Marketçilik kaliteli ürün ve uygun fiyat politikasıyla yeni teknolojileri kullanarak çevre dostu mağazacılık anlayışını benimsemiştir.

Özpolatoğlu Marketçilik, müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışını kendisine ilke edinerek güler yüzlü ve eğitimli personeliyle mevsimin en taze ürünlerini değerli tüketicilerimize sunmaktadır.

Özpolatoğlu Marketçilik yönetiminin öncelikli görevi, oluşturulan geniş görüşlülük, misyon, değerler ve stratejiye bağlı kalarak takımını hazırlamak, hedeflerine yönelik sinerjiyi oluşturmaktır.

Özpolatoğlu Marketçilik,  güçlü sermaye yapısı, deneyimli yönetim ve teknik kadroları, İlkelerinden ve kalitesinden ödün vermeyen anlayışı ile çağdaş, kalkınan bir Türkiye’nin yaratılması sürecine, GÜVENLİ, VERİMLİ, KALİTELİ, EKONOMİK, ÜRÜN ve HİZMET ile katkıda bulunmaya kararlılıkla devam edecektir.

Misyonumuz

Sunduğumuz kaliteli ürünler ve hizmetlerle temsilcisi olduğumuz tüm markaların ülke standartlarının üzerinde kalite, insana saygı ve çağdaş hizmet anlayışını kalıcı kılmak, her geçen gün yeni hedeflerle müşteri memnuniyetinde öncü olmak.

Vizyonumuz

Globalleşen dünya şartlarına uyum sağlayarak hizmet verilen tüm sektörlerde ülkesinde ve bölgesinde her zaman en tercih edilen saygın bir kurum olmak.